Херсонці створили унікальний маніфест проти домашнього насильства

Новини
👁 169

25 листопада в Херсоні стартувала кампанія “16 днів активізму проти ґендерно зумовленого насильства”, яка щороку проводиться в світі, у тому числі в Україні. Вона починається з Міжнародного дня ліквідації насильства щодо жінок, і триває до 10 грудня, Дня прав людини.

Розпочалась кампанія з акції по створенню унікального маніфесту проти домашнього насильства. На вулиці Суворова розмістили тематичну зону, де усі бажаючі змогли написати свої меседжі проти домашнього насильства, побажання постраждалим і заклики щодо викорінення проблеми. Цю інформацію згодом планують використати під час розробки відповідної всеукраїнської соціальної реклами.

Також учасники/ці акції отримали інформаційні матеріали та змогли зробити світлину для своїх соціальних мереж на фоні банеру і опублікувати фото з хештегом #Херсон_проти_насильства.

26 листопада UNFPA Україна буде проведено розіграш серед усіх опублікованих дописів, три переможці з кожного міста отримають пакунок із брендованою продукцією кампанії.

– Дуже довгий час у нашому суспільстві на проблему домашнього насильства просто не звертали уваги, бо це взагалі не вважалось проблемою. Наразі у Херсоні проводиться колосальна робота щодо протидії домашньому насильству. Окрім профілактичної роботи, у нас працює Кризовий центр, куди потрапляють жертви абьюзу, який працює завдяки підтримці Представництва Фонду ООН в галузі народонаселення (UNFPA) в Україні. Також Херсон є учасником проєкту «Міста і громади, вільні від домашнього насильства». Будь-якому виду насильства не місце в нашому суспільстві та світі. Тому давайте з ним боротись спільними зусиллями. – зазначив в.о. заступника міського голови Роман Головня.

Організатори заходу: Фонд ООН в галузі народонаселення (UNFPA) в Україні, Управління соціальної політики Херсонської міської ради, Херсонський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

До заходу долучились: ГО «Ліга соціально відповідальних жінок» ГО «Нова Генерація», ГО «Інша», ГО «Позитивні Жінки» ГО, «Успішна жінка», БО «Фонд громади міста Херсон «Захист», Херсонське відділення Міжнародної Антинаркотичної Асоціації, Управління патрульної поліції в Херсонській області, Херсонське районне управління поліції ГУНП в Херсонській області тощо.

Також нагадуємо, що Херсонська міськрада отримала подяку від Представництва Фонду ООН за успішну розбудову системи протидії домашньому насильству.

Вам також може сподобатися

Оголошено прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2021»
Херсонські танцівники стали переможцями чемпіонату світу

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X