Херсонці привезли 12 призових місць з всеукраїнського кубку карате

Новини
👁 324

Вихованці Херсонського центру позашкільної роботи завоювали 12 призових місць у Відкритому Всеукраїнському Кубку з контактного карате.


Він відбувся в Одесі на базі спорткомплексу «Університет» Одеської юридичної академії внутрішніх справ. Відкритий Всеукраїнський Кубок зібрав 350 учасників з Херсона, Одеси, Миколаєва, Полтави, Запоріжжя, Вінниці, Харкова, Дніпра, Києва, Львова, країн Румунії та Молдови.

У чемпіонаті взяли участь 12 вихованців гуртка «Контактного карате» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради (керівник Анатолій Абельмазов). За підрахунками судів гуртківці вибороли 12 призових місць: 2 медалі першого ґатунку, 5 – другого ґатунку, 5 – третього ґатунку. Спортсмени змагалися в одній версії: «повноконтактні поєдинки».Золоті нагороди здобули Ілля Куницький (Херсонський загальноосвітній навчально-виховний комплекс № 48) та Назар Касаткін (Херсонська загальноосвітня школа № 32).

Рішенням журі керівник гуртка Анатолій Абельмазов нагороджений відзнакою та подякою від всеукраїнського альянсу контактного карате за розвиток контактного карате та його популяризацію.

Вам також може сподобатися

Херсонці здобули бронзову нагороду фестивалю «Кінокімерія»
Херсонські лікарні забезпечені киснем у необхідній кількості

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X