Херсонці продовжують отримувати гуманітарну допомогу

Новини
👁 34

Гуманітарні центри Херсонської міської військової адміністрації продовжують надавати допомогу жителям громади. Волонтери гуманітарного центру мікрорайону Шуменський “Сильні Бо Вільні” опікуються людьми з інвалідністю, багатодітними сім’ями, лежачими та маломобільними містянами, пенсіонерами, а також жителями, які постраждали від російської агресії.

Минулого тижня жителі мікрорайону отримували продуктові та гігієнічні набори, воду тощо. Також людям видавали побутову хімію, підгузки для дорослих, пелюшки та інше.

Маломобільним та лежачим херсонцям доставляли додому продукти, ліжка, ходунки, крісла колісні, милиці тощо.

Сім’ї з дітками отримували підгузки. У гуманітарному центрі жителі мікрорайону завжди мають змогу набрати питної води. За тиждень волонтери роздають її більше тонни. Також за тиждень було доставлено майже п’ять сотень гарячих обідів.

Дякуємо за співпрацю постійним партнерам – БФ “Save Ukraine” Святого Мартина де Поррес, “Коридор ЮА”, “ПЛІЧ-О-ПЛІЧ”, БО “Карітас”, “DTCare” та іншим.

З питаннями можна звертатись за номером телефона: +38 099 291 40 37.

Вам також може сподобатися

Працівники КП “Херсонміськсвітло” провели роботи з обстеження повітряних ліній зовнішнього освітлення на одній із херсонських вулиць
КП “Парки Херсона” проводило роботи з благоустрою

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X