Херсонці переможуть, тому що єднаються

Новини
👁 671

З початку військової агресії РФ минуло 40 діб. Херсонська об’єднана територіальна громада опинилася в окупації. Обстріляні будинки, поранені й загиблі, вимушені переселятися у більш безпечні населені пункти люди. Багато хто втратив роботу, з віддаленими селами немає транспортного зв’язку, дорогезні ціни на продукти харчування й неможливість купити необхідне вганяє людей у відчай. Як завжди рятують згуртованість, людяність й здатність швидко реагувати на обставини.

Квартальні, старости, районні у місті ради – всі шукають можливості допомогти тим, хто потребує допомоги. Староста Комишанського старостинського округу Катерина Рогова каже: ми переможемо, тому що єднаємось; ми об’єднані, тому незламні! Допомогти комишанцям у скрутні часи взялися односельці, які зараз живуть в інших країнах світу: Польщі, Чехії, США і просто в інших містах України. Завдяки їхній допомозі майже 40 діб тримаються багато мешканців округу:

“Дякую кожному, хто допомагає нашій громаді у такі скрутні часи: хто надає гроші, хто фасує та розносить нужденним, хто допомагає транспортом доставити у наш округ провізію. Мирослава Солнцева, Анастасія Майстренко, Андрій Сидоренко, Віктор Сухокобилін та інші, кого з певних причин не можу відмітити – дякую вам!”, – каже Катерина Рогова.

Вам також може сподобатися

Херсонський Водоканал інформує станом на 17-00 год
У Корабельному районі ліквідували 8 сміттєзвалищ

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X