Херсонці не підтримали перейменування вулиці Московської на родини Фальц-Фейнів

Новини
👁 436

Під головуванням в.о. заступника міського голови Сергія Циганка відбулось засідання комісії з підготовки та внесення на розгляд міської ради питань щодо найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, парків, скверів, мостів та інших об’єктів, розташованих на території Херсонської міської територіальної громади (далі – Комісія).

Порядок денний складався з двох питань – розгляд результатів громадських обговорень щодо перейменування вулиці Московської на імені родини Фальц-Фейнів і надання статусу скверу.

28 вересня 2021 року відбулись громадські обговорення щодо перейменування вулиці Московської на вулицю імені родини Фальц-Фейнів.

Згідно протоколу, участь в обговоренні взяли 65 осіб, з яких 13 ініціативу підтримали, 22 херсонця висловились проти.

Після проведення обговорення , ще до 8 листопада херсонці могли надіслати власні пропозиції щодо цього питання. За цей час на ім’я міського голови Ігоря Колихаєва та Комісії надійшло 8 листів, сім з яких – від громадських організацій з підтримкою перейменування та одне колективне звернення від мешканців вулиці Московської, які виступили проти.

Загалом участь в громадському обговоренні та наданні пропозицій взяли 363 херсонця, з яких 120 виступили “за”, 213 “проти” та 30 чоловік утримались.

Тому вулиця Московська поки що лишається зі старою назвою. Але містяни мають право знову ініціювати процес перейменування.

Друге питання стосувалось надання статусу скверу зеленим насадженням за адресою Суворова, 38 (навпроти відділу реєстрації місця проживання фізичних осіб, поруч із костелом). Члени Комісії пропозицію підтримали. Якщо депутати міської ради своїм рішенням підтримають цю ініціативу, буде вирішуватись питання про обрання назви новому скверу.

Окрім цього, члени Комісії доручили головному архітектору міста Ігорю Юрчаку розглянути можливість надання статусу парку чи скверу зеленим насадженням біля автовокзалу, більш відомим як “Дубки”.

Вам також може сподобатися

Підведені підсумки двох благодійних акцій у Дніпровському районі Херсона
«Земельна» комісія розглянула проєкт рішення про відшкодування ОСББ та ЖБК частини кредиту на встановлення нового ліфтового обладнання

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X