Херсонці долучилися до Всесвітньої тихої акції “Ангели пам’яті”

Новини
👁 174

18 лютого, напередодні Дня Героїв Небесної Сотні, херсонці долучилися до Всесвітньої тихої акції “Ангели пам’яті”, яка декілька років поспіль проводиться Херсонським обласним Палацом культури та громадськими активістами на Алеї Героїв незалежної України в м.Херсоні.

Цього року кількість учасників акції значно розширилися з ініціативи управління культури Херсонської міської ради та за підтримки підпорядкованих управлінню закладів – мистецьких шкіл, закладів культури клубного типу та бібліотек-філій ХЦБС, і охопила не лише центральні райони міста, але й селища Зеленівку, Петрівку, Богданівку, Сонячне, Приозерне, Комишани, Садове тощо.

Від покоління до покоління пам’ять про Героїв України, – її Небесних Янголів, зберігатиметься у наших серцях.

Захід проводиться з 2014 року.

Дев’ятий раз відбувається тиха акція «Ангели пам’яті» по світу. Ініціатори акції – відома українська співачка та громадський діяч Анжеліка Рудницька і «Територія А», які 2014 року започаткували символічну традицію поминати загиблих за Україну білими ангелами.Щороку українці у всьому світі створюють тисячі витинанок із білого паперу, які символізують загиблих за Україну і нашу спільну болючу пам’ять та віру в перемогу світла над темрявою.

Вам також може сподобатися

Інспектори “Муніципальної варти” склали протокол на чоловіка, який незаконно зрубав дерево (відео)
У Херсоні відбулись громадські обговорення щодо внесення змін до генерального плану міста

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X