Херсонці долучилися до Всесвітньої тихої акції “Ангели пам’яті”

Новини
👁 95

18 лютого, напередодні Дня Героїв Небесної Сотні, херсонці долучилися до Всесвітньої тихої акції “Ангели пам’яті”, яка декілька років поспіль проводиться Херсонським обласним Палацом культури та громадськими активістами на Алеї Героїв незалежної України в м.Херсоні.

Цього року кількість учасників акції значно розширилися з ініціативи управління культури Херсонської міської ради та за підтримки підпорядкованих управлінню закладів – мистецьких шкіл, закладів культури клубного типу та бібліотек-філій ХЦБС, і охопила не лише центральні райони міста, але й селища Зеленівку, Петрівку, Богданівку, Сонячне, Приозерне, Комишани, Садове тощо.

Від покоління до покоління пам’ять про Героїв України, – її Небесних Янголів, зберігатиметься у наших серцях.

Захід проводиться з 2014 року.

Дев’ятий раз відбувається тиха акція «Ангели пам’яті» по світу. Ініціатори акції – відома українська співачка та громадський діяч Анжеліка Рудницька і «Територія А», які 2014 року започаткували символічну традицію поминати загиблих за Україну білими ангелами.Щороку українці у всьому світі створюють тисячі витинанок із білого паперу, які символізують загиблих за Україну і нашу спільну болючу пам’ять та віру в перемогу світла над темрявою.

Вам також може сподобатися

Інспектори “Муніципальної варти” склали протокол на чоловіка, який незаконно зрубав дерево (відео)
У Херсоні відбулись громадські обговорення щодо внесення змін до генерального плану міста

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X