Херсонським підприємцям податківці роз’яснили, як працювати з РРО/ПРРО

Новини
👁 87

Представники Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, за підтримки в. о. заступника міського голови Романа Головні та директорки департаменту економіки та інвестицій Херсонської міської ради Ірини Ніколаєвої, провели семінар для представників бізнесу Херсонської міської територіальної громади. Також до участі в заході долучилась заступниця Херсонського міського голови Окана Рукавішнікова.

– Ми хочемо, аби у влади та представників бізнесу була конструктивна співпраця. Ми готові до діалогу, аби спільно працювати над розвитком Херсонської громади. – звернувся до присутніх Роман Головня.

З 1 січня 2022 року, відповідно до змін законодавства, суб’єкти підприємницької діяльності − платники податків ІІ − IV груп повинні були розпочати використання касових апаратів РРО або програмного РРО під час розрахунків у готівкові/безготівковій формах, незалежно від обороту. Не застосовувати РРО/ПРРО можуть лише платники єдиного податку І групи, які здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і не використовують працю найманих осіб.

Фахівці управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі на чолі із заступником начальника відомства Наталією Невдах роз’яснили присутнім основні вимоги до ведення обліку товарних записів для фізичних осіб – підприємців, надали покрокову інструкцію щодо реєстрації реєстраторів розрахункових операцій, розвіяли найпоширеніші міфи про РРО.

На зауваження підприємців, що використання касових апаратів спричиняє додаткові фінансові витрати, фахівці податкової служби відповіли, що РРО не має бути обов’язково апаратним, та поінформували про існуючу можливість застосування безкоштовного програмного РРО, розробленого ДПС України.

Завантажити відповідне програмне забезпечення, а також ознайомитися з відповідними нормативно-правовими актами, роз’ясненнями для платників, формами ПРРО, інструкціями щодо заповнення форм тощо можна на офіційному вебпорталі ДПС у банері «Програмні РРО».

Вам також може сподобатися

У Херсоні визначають пріоритетність проєктів розвитку
27 січня – позачергове засідання виконкому міськради

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X