Херсонським гімназистам урочисто передали планшети

Новини
👁 662

Херсонська гімназія № 2 ХМР стала переможцем конкурсу, оголошеного  програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні.

У рамках зазначеної Програми було реалізовано проєкт «Посилення стійкості громад в Херсонській області». За підтримки Херсонської міської ради у ньому взяла участь Громадська організація “Багатодітних родин” “ДРЕВО” та вищезазначений навчальний заклад.

Подана учасниками проєктна пропозиція передбачає створення сучасного освітнього інформаційного середовища у Херсонській гімназії №2, що стане інструментом забезпечення успіху нової української школи та допоможе подолати негативні наслідки в освітньому процесі, спричинені карантинними обмеженнями.

Першу частину донорської допомоги – 14 – планшетів переможцям передали сьогодні, 14 грудня.

Крім цього, у рамках реалізації проєкту заклад отримає 3 мультимедійні дошки, 3 ноутбуки, 3 проєктори.

Слід зазначити, що проєкт реалізовується на умовах співфінансування, де частка з міського бюджету складає 84 630 грн, а грантова допомога від ПРООН – 338 510 грн.

За словами начальника відділу інвестиційних проєктів Департаменту економіки та інвестицій міської ради Анни Гвалії, насамперед проєкт спрямовано на підтримку гімназистів з числа пільгових категорій, яких у закладі налічується 25%, а також викладачів гімназії, що наразі матимуть змогу організувати освітній процес більш ефективно.

Вам також може сподобатися

Всі витрати медичних закладів – під контроль міського голови
Координаційна рада сформувала проєкт порядку денного ХII сесії міськради

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X