Херсонських психологів запрошують пройти навчання у рамках проєкту “Зелена кімната”

Новини
👁 313

Психологів системи освіти запрошують взяти участь у відборі і пройти навчання в рамках проєкту «Зелена кімната» в м. Херсоні, що впроваджується за підтримки Федеративної Республіки Німеччина в особі Федерального міністра закордонних справ, який діє через пані Анку Фельдгузен, Посла Федеративної Республіки Німеччина у Києві.

Проєкт спрямовано на досягнення таких цілей:

✓ сприяння підвищенню поінформованості про права дітей;

✓ покращення захисту дітей у Херсонській області шляхом створення контактного центру («Зеленої кімнати») для дітей, які стали жертвами або свідками фізичного, психологічного або сексуального насильства, або торгівлі людьми;

✓ підвищення кваліфікації соціальних працівників і психологів щодо роботи з дітьми, які зазнали психологічних травм.

Передбачено відбір 15 психологів з Херсона та Херсонської області, які, після проходження п’ятимодульного навчання в подальшому залучатимуться до роботи з дітьми, які стали жертвами або свідками фізичного, психологічного або сексуального насильства або торгівлі людьми.

Для участі в конкурсі необхідно надіслати резюме і мотиваційний лист на адресу: [email protected], в копію поставити [email protected].(в темі листа вказати: психолог Зелена кімната).

Реєстрація відбуватиметься до 16.08.2021. Перші два модулі навчання відбудуться в місті Херсоні 18-19 серпня 2021 року. Проїзд, проживання і навчання відбуватиметься за рахунок організаторів.

ГО «Елеос-Херсон», в особі пана Богдана Руденка, ГО ХОЦ «Успішна жінка», в особі пані Анжели Литвиненко.

Контактна особа: Юлія Кічко [email protected], +38 050 703 37 01.

Вам також може сподобатися

COVID-19 підтвердили ще у 43 херсонців
На Херсон очікує черговий фестиваль – Prizma-Fest, третя майстерня молодих митців

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X