Херсонський Водоканал зустрів весну суботньою толокою

Новини
👁 175

26 березня 2022 року працівники Херсонського Водоканалу, разом з виконанням виробничих завдань, присвятили життєстверджуючому та дуже корисному заходу – благоустрою прилеглих територій Водоканалу та безпосередньою виробничих об’єктів.

Люди з бажанням працювали абсолютно на всіх структурних підрозділах підприємства – на насосних станціях водопроводу та каналізації, на очисних спорудах каналізації, на території автотранспортної служби, на об’єктах ВКГ «Корабел».

Працівниками підприємства, із дотриманням всіх правил охорони та безпеки праці, виконувались роботи із санітарного очищення територій від листя та гілля, обрізка та побілка дерев, побілка бордюрів, фарбування огорож.

«Ландшафні дизайнери» міських очисних споруд посіяли насіння квітів, обрізали та відкрили троянди. Силами працівників дільниці «Водозабір-1» була прибрана від сміття прибережна смуга Променевого водозабору. З піднесеним настроєм, вірою у перемогу та мир, колектив Херсонського Водоканалу впевнено та самовіддано виконує свою справу – несе мешканцям міста воду та комфорт!

Вам також може сподобатися

Херсонські освітяни взяли активну участь у загальноміському суботньому прибиранні
З 26 на 27 березня Україна переходить на літній час

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X