Херсонський Водоканал продовжує виконувати заміну водопровідних мереж у місті

Новини
👁 282

У червні 2021 року завершено заміну 250 м водопроводу по вул. 8-й Західній. Стара мережа слугувала більше 30 років, високий рівень ґрунтових вод викликав корозію металу і як наслідок – часті витоки, у зимовий період – намерзання, що викликали перебої у подачі води.

На місце зношених були встановлені сучасні поліетиленові труби, які мають тривалий термін експлуатації (50 років) і гарантують надійне та безперебійне водопостачання.

Виконання робіт відбувалось без припинення водопостачання.

«Ми проводимо заміну зношених трубопроводів згідно зі встановленим планом, за наявності необхідних коштів, яких завжди бракує. Тому за ініціативою споживачів  практикуємо заміну мереж на умовах розумного компромісу: мешканці закуповують труби та запірну арматуру, а ми виконуємо розриття, укладання труб, підключення до водопровідних вводів будинків, гідравлічні випробування, дезінфекцію, зворотну засипку та благоустрій. Це зручно і для мешканців, і для Водоканалу. Сподіваємося на подальшу співпрацю», – зазначив начальник служби водопостачання Володимир Герасименко.

Протягом поточного року  міським комунальним підприємством «Херсонський водоканал»» проведено заміну близько 2,2 км технічно зношених мереж водопостачання.

Серед масштабних замін: вул. 4-а Західна (200 м), вул.7-а Західна (230 м), вул. 8-а Західна (250 м) у Корабельному районі.

Наступний етап – заміна 500 м трубопроводу по вул. І.Виговського (Щорса) у Дніпровському районі.

Вам також може сподобатися

Комісія “конкурентоспроможності та сталого розвитку” підтримала депутатські звернення
Комісія ТЕБ класифікувала ситуацію з аварією каналізаційного колектора по вул. Покришева як надзвичайну

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X