Херсонський театр продовжує працювати та запрошує глядачів на свої вистави у Києві

Новини
👁 51

Попри війну та тимчасову окупацію українського Півдня, Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр імені Миколи Куліша продовжує працювати. Так, 27 вересня в приміщенні Національного академічного драматичного театру імені Лесі Українки відбулась вистава «Кицька на спогад про темінь» за п’єсою Неди Нежданої. Подію відвідали Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України, та Галина Григоренко, заступниця Міністра.

«Ми чекаємо нових та цікавих постановок театру вдома, у звільненому від рашистів, українському Херсоні. Це неодмінно станеться. Наразі ж велика подяка всім творчим та адміністративним працівникам театру, які попри все, що їм довелось пережити, натхненно працюють, а також зі сцен інших театрів чітко й однозначно заявляють, що Херсон — це Україна», – сказав Олександр Ткаченко.

Колектив Херсонського театру ім. Миколи Куліша продовжує тримати мистецький фронт.
“Вчора ми відкрили свій 87/192-й театральний сезон на новій сцені Національного театру Лесі Українки.Вкотре хочу подякувати колегам з театру Лесі Українки, які допомогли у відтворенні вистави, бо як відомо, виробнича база нашого театру знаходиться в окупації. Але попри все, ми працюємо і найближчим часом запросимо вас на нові прем’єри”. – зазначив директор херсонського театру ім. Миколи Куліша Олександр Книга.

Моновистава – це розповідь жінки-переселенки, у якої своя драматична історія життя. Була родина, чоловік, донька, дім, але не залишилось нічого, крім маленької кицьки. Режисер-постановник вистави – Сергій Павлюк, заслужений діяч мистецтв України. Героїня – Ольга Бойцова.

Також найближчим часом у Києві будуть реалізовані й інші творчі проєкти театру. Зокрема 1 жовтня в мистецькому центрі ім. Козловського відбудеться вистава «Не плачте за мною ніколи…», а також готується прем’єра вистави за участю провідних артистів театру, а також Народного артиста України Василя Чорношкура та зірки театру і кіно Римми Зюбіної в постановці херсонського режисера Євгенія Рєзніченка.

Вам також може сподобатися

З 1 жовтня на транспортних засобах повинні бути ввімкнені денні ходові вогні
Cтворено дорожню карту дій родичів Захисників України, які пропали безвісти, потрапили у полон або загинули

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X