Херсонський школяр посів ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Мирний космос»

Новини
👁 147

Ярослав Тройнов, вихованець Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді (керівник Сидоренко Віталій), здобув ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі «Мирний космос». Організатори конкурсу, Українське молодіжне аерокосмічне об’єднання «Сузір’я» та Національний центр аерокосмічної освіти молоді України ім. О.М. Макарова присвятили подію до 30-ої річниці УМАКО «Сузір’я».

Захист проходив за принципом наукової конференції. Під час нього в секції «Ракето-космічна техніка. Експериментальний ракетомоделізм» Ярослав демонстрував свою роботу над виготовленням спортивної моделі ракети «Firefly Alpha» та ділився досвідом участі в міських змаганнях з ракетомодельного спорту «UKRAINE ROCKETRY CHALLENGE 2021».

У заході змагався 81 учасник із 31 закладу загальносередньої та позашкільної освіти із різних областей України.
Формат проведення був очно-дистанційний та складався з семи номінацій: «Ракето-космічна техніка», «Програмування й обчислювальна техніка», «Людина. Земля. Всесвіт», «Космічна біологія та медицина», «Історія розвитку авіації та космонавтики», «Астрономія» та «Екологія і космонавтика».

Вам також може сподобатися

Херсонські лікарні забезпечені киснем у необхідній кількості
Херсонводоканал усуває порив магістралі у Дніпровському районі

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X