Херсонський простір «Вільна» почав роботу з родинами ветеранів

Новини
👁 27

У дружньому до жінок та дівчат просторі «Вільна» (Херсон) стартував новий напрямок психологічної підтримки для сімей ветеранів, а також тих, чиї рідні виконують бойові завдання на фронті. За словами голови Правління Громадського руху «Віра, Надія, Любов» Тетяни Семікоп, Фонд у галузі народонаселення ООН (UNFPA) зробив важливий крок для соціальної та психологічної адаптації сімей наших героїв та героїнь.

«Ми всі перебуваємо у дуже складних умовах. Але найважче тим, хто втратив своїх близьких. Також у складному психологічному стані перебувають ті, хто чекає на рідних з фронту або починає нове життя з тими, хто повернувся з війни. Кожна людина по-різному реагує на травму. Наша головна мета – допомогти людям пережити її», – зазначила Тетяна Семікоп.

Всі жінки, які потребують допомоги, можуть записатися як на індивідуальні, так і на групові психологічні консультації. Вся допомога надається безоплатно та конфіденційно. Групи підтримки супроводжуються професійними психологинями та соціальними фахівчинями з великим досвідом.

Громадський рух «Віра, Надія, Любов» координує чотири простори «Вільна» на території Одеської області (Одеса, Ізмаїл), а також у Миколаєві та Херсоні. Ці простори реалізуються завдяки допомозі Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) за підтримки уряду США (Бюро USAID з гуманітарної допомоги). Загалом в Україні працюють 29 просторів «Вільна».

Записатися на консультації можна за телефонами:
Херсон: +38-067-131-63-36.

Вам також може сподобатися

Де у Херсоні прибирали 29 травня
У мікрорайоні Корабел встановили ще одне протиуламкове укриття

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X