Херсонський проєкт “Я малюю МИР” триватиме

Новини
👁 1K


Херсонський проєкт, який започаткував Навчально-естетичний комплекс “Художня школа”, “Я малюю МИР” триватиме. Організатори планували завершити його 1 квітня.
“Ми планували завершити проєкт 1 квітня, але творчі роботи і сьогодні продовжують надходити. Коли нам пише викладач мистецтва з Мелітополя, що тиждень чекали на світло і сьогодні на дев’ятому поверсі будівлі нарешті зловили Інтернет, і питає чи приймемо ми роботи – ми розуміємо, що проєкт буде жити поки діти малюють МИР, бо вони закодовують у свої малюнки найзаповітнішу мрію, якою сьогодні живе весь світ”, – зауважують в закладі.

Мистецький проєкт єднання творчих дітей світу “Я малюю МИР” було створено 2 тижні тому.
За час його існування організатори отримали 1160 малюнків з 10 країн світу: Литви, Латвії, Сербії, Болгарії, Туреччини, Франції, Китаю, Мексики, Тайваню.
І найбільшу кількість робіт надіслано з УКРАЇНИ. Вони намальовані дітьми, які сьогодні потерпають від російської агресії. Але роботи дуже світлі! В них багато тепла і надії, краси і віри у МИРНЕ завтра!

Організатори вдячні закордонним учасникам проєкту за віру у нашу Перемогу, за слова підтримки, за їхню ініціативу провести у своїх країнах виставки, інсталяції з робіт учасників проєкту.

Вам також може сподобатися

Молодих херсонців запрошують розповісти історію про свою допомогу під час війни
Ігор Колихаєв розповів в ефірі всеукраїнських новин про ситуацію в Херсоні

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X