Херсонський обласний центр зайнятості інформує

Новини
👁 1K

Херсонський обласний центр зайнятості повідомляє:

На сьогодні на обліку Херсонської обласної служби зайнятості перебувають 6,0 тисяч безробітних громадян. Безумовно відчувається нестача працівників, але ми розуміємо, що безробітні особи це не лише ті, хто зареєстрований у службі зайнятості, а й всі ті, хто не має роботи.
Тому, щоб змотивувати доросле населення до активної праці, Херсонський обласний центр зайнятості пропонує разом із роботодавцями, незайнятим населенням втілювати в життя креативні проєкти, що прийняті Урядом України для реалізації.
Звертаємо увагу, що центри зайнятості області готові надати не тільки інформаційно-консультаційну допомогу, але і практичну, як в частині становлення власного бізнесу, так і в його розвитку, що в силу повномасштабної воєнної агресії рф в нашій країні, не може бути реалізовано в повну силу і в повному обсязі.
Пропонуємо взяти участь у чинних урядових проєктах, звернувшись до обласного центру зайнятості, отже:
– якщо ви особа з обмеженими можливостями, внутрішньо переміщена особа, фізична особа-приватний підприємець, юридична особа, то ви маєте право отримати реальну фінансову допомогу для себе, чи своїх працівників;
– якщо ви маєте на сьогодні бажання долучитися до проєкту «Армія відновлення», ви можете взяти участь у суспільно корисних роботах для відбудови Херсонщини.
Разом до Перемоги!
Відновимо Херсонщину разом!

Вам також може сподобатися

Встановлено зони для перебування представників ЗМІ в районах відповідальності оперативно-стратегічного угруповання “Одеса”
Інформація щодо видачі паперових сертифікатів від ВПП ООН (оновлено)

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X