Херсонський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щорічно бере участь у Всеукраїнській акції щодо протидії торгівлі людьми

НовиниСоціальна сфера
👁 171

12 жовтня 2021, в приміщенні Філії державної установи «Центр пробації» в Херсонській області фахівець із соціальної роботи Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Генріх Гутерман спільно із заступником начальника Херсонського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимиром Куценко провели інформаційно-просвітницький захід на тему «Протидія торгівлі людьми» для спеціалістів Філії ДУ «Центр пробації» в Херсонській області та суб’єктів пробації, які є отримувачами соціальних послуг Центру пробації за потребою на безоплатній основі.  

Під торгівлею людиною, передбаченою статтею 149 Кримінального кодексу України, слід розуміти дії з купівлі-продажу людини, що полягають у безповоротній передачі (отриманні) людини за грошову винагороду.

Чому такі випадки виникають, як убезпечити себе, куди звертатися, в разі якщо особа або близькі родичі стали жертвою торгівлі людьми? Ці питання висвітлили запрошені спеціалісти та розповіли, як діяти покроково та до яких установ та організацій слід звертатися за кваліфікованою допомогою.

Присутні також дізналися про порядок отримання безоплатної правової допомоги в Україні, зокрема в Херсонській громаді, про надавачів такої допомоги, отримали інформаційні тематичні буклети та візитівки з контактами зазначених Центрів.

По завершенню інформаційної частини заходу учасники мали можливість переглянути документальний фільм «Обізнані – захищені» з відображенням реальних історій людей, що постраждали від торгівлі людьми, аби показати та нагадати про жахливість 21-го сторіччя та заздалегідь убезпечити потрапляння у тенети торгівців людьми.

Вам також може сподобатися

У Херсоні зареєстрували ще 369 випадки COVID-19
Терміново: з 15 жовтня Херсон у «червоній» зоні

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X