«Херсонський кризовий центр вважається одним з найкращих в Україні», – Антон Єфанов

Новини
👁 367

Кризовий центр для постраждалих від домашнього насильства, роботу якого гідно оцінив представник ООН Хайме Надаль, вважають одним з найкращих в Україні.

Тут з жінками та дітьми працюють психологи, проводять тренінги, у кімнатах добротні меблі, кухня оснащена системою очищення питної води,

бойлер місткістю 200 літрів забезпечує потребу у теплій воді всіх мешканців. Подбали й про людей з інвалідністю: отвори дверей мають необхідну ширину, аби легко проїхала коляска, передбачили можливість користуватися плитою – там є отвір, що дозволяє колясці впритул під’їхати до плити.

Директор Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Антон Єфанов планує розширити притулок:

«Згідно з міжнародним законодавством, кількість місць у кризових притулках має відповідати стандарту – 1 місце на 10 тисяч населення. Зараз у нас 12 місць, хочемо розширитися до 30. Та й взагалі у Херсонській області це єдиний такий заклад, де можуть знайти прихисток постраждалі від домашнього насильства. А ще ця установа – один з наших проєктів соціальної сфери міста, який ми створили з нуля і залучаємо не лише бюджетні кошти – левову частку фінансування надають міжнародні організації. Загальний фінансовий вклад донорських коштів у проєкт становить 3 млн 936 тис 074 грн. Херсонська міська рада виділила більш як пів мільйона гривень, у 2021 році міськрада на утримання притулку запланувала 2 млн 193 тис 207 грн.

 Зараз ми беремо участь у конкурсі на отримання субвенції з державного бюджету від міністерства соціальної політики на ремонтні роботи та часткове устаткування.».

Якщо ви стали жертвою домашнього насильства телефонуйте на лінію 102.

Довідково: проєкт «Протидія гендерно зумовленому насильству через створення Кризового центру для постраждалих від домашнього насильства у м.Херсоні» реалізувався громадською організацією «Ліга соціально відповідальних жінок», у межах програми Агенції «HUNGARY HELPS», за підтримки Херсонської міської ради. Фінансову допомогу надали Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні (урядів Канади та Великої Британії), Міжнародний благодійний фонд «Українська фундація громадського здоров’я», Угорська Екуменічна Служба допомоги (уряд Угорщини). Наразі кризовий центр закріплений за Херсонським міським центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді.

Вам також може сподобатися

У Херсоні відбувся круглий стіл з питань дотримання прав жінок з інвалідністю
Керуючий справами виконкому міськради Максим Кондратенко звітує про роботу, проведену з 7 до 11 червня

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X