Херсонський хаб: як працює простір для родин з дітьми

Новини
👁 37

У хабі сімʼї можуть отримати психологічну, соціальну та гуманітарну допомогу. Під час ігрових, творчих та спортивних заходів батькам та дітям надають психологічну підтримку, малеча може відвідати заняття з логопедом та арттерапію, а також опанувати важливі життєві навички, зокрема з мінної безпеки.

Для дорослих доступний батьківський клуб, соціальний супровід родин (кейс-менеджмент), а також перенаправлення на доступні соціальні, медичні та інші послуги. У команді хабу – соціальний працівник, психолог, логопед та адміністратор.

Херсонська міська військова адміністрація максимально сприяла налагодженню роботи хабу – простір безкоштовно отримав просторе безпечне приміщення, розташоване в укритті, та можливість зробити в ньому ремонт. ЮНІСЕФ надав необхідне обладнання, а працівники хабу власними силами оформили дизайн приміщення.

Херсонський хаб працює в межах спільного проєкту ХОЦ “Успішна жінка” та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), який реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ і міжнародної торгівлі Канади.

Всю інформацію про роботу хабу можна дізнатися за посиланням: https://www.facebook.com/uspishnajinka
Або на сайті: https://info-ngo-kherson.blogspot.com/?m=1

Який вигляд має новий простір для родин з дітьми у Херсоні, дивіться у нашому відео.

Вам також може сподобатися

Херсонці продовжують отримувати допомогу
Роман Мрочко вручив відзнаки кращим військовослужбовцям

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X