Херсонський драмтеатр готує музичний подарунок до Дня закоханих

Новини
👁 53

Херсонський академічний музично-драматичний театр імені Миколи Куліша до Дня закоханих готує музичну прем’єру “Фатальні пристрасті”, яка запланована на 12,13 та 14 лютого.

Що можна знайти у звичайній шафі? Старі речі, тремпелі, взуття, давно забуту заначку чоловіка? А що може лежати у шафі готельного номеру? Капці, халати, рушники або… тіло людини?!

«Фатальні пристрасті» – це динамічний сюжет, інтриги, несподівані повороти долі та сміх до сліз! Весела музична комедія про кохання з переслідуваннями, політикою, неочікуваним весіллям (принаймні, на словах), намірами на адюльтер та, безсумнівно, щасливим фіналом!

Режисер-постановник – заслужений діяч мистецтв України Сергій Павлюк.

У виставі задіяні: народна артистка України Ружена Рубльова, заслужені артисти України Тетяна Проворова, Євген Гамаюнов і Таїсія Новачук, Світлана Журавльова, Павло Костенко, Андрій Клочко, Сергій Мевша, Тетяна Мисак, Наталя Вишневська, Сергій Іванюк, а також артисти оркестру!

Мова – українська.

Квитки можна придбати на касах або на сайті театру.

Вам також може сподобатися

Родинам, які постраждали внаслідок аварії на напірному каналізаційному трубопроводі виплатили грошову допомогу в повному обсязі
Комісія з питань «ЖКГ» підтримала проєкт рішення про виділення коштів на проведення капремонту аварійного колектора на Штурвальній

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X