Херсонській МТГ надали 34 ноутбуки 

Новини
👁 210

Задля забезпечення життєдіяльності громади Херсонська міська військова адміністрація щоденно співпрацює з різними організаціями.

Завдяки взаємодії керівництва ХМВА та Асоціації міст України сьогодні громада отримала 34 сучасні ноутбуки, які будуть передані органам соціального захисту населення, в ЦНАП, в старостинські округи тощо. Техніка повністю укомплектована та готова до використання.

Щиро дякуємо Асоціації міст України, зокрема, Олександру Слобожану, а також Фонду Майорки з солідарності та підтримки за надану допомогу, адже вся техніка громади була знищена та пограбована окупантами. Ця значна підтримка надасть можливість більш оперативно обробляти документацію та звернення громадян.

Потреба у комп’ютерній техніці для Херсонської громади є значною. Тому дякуємо за перші кроки у вирішенні цієї проблеми.

Довідково. Обладнання передано в рамках проєкту «2022911 – Підтримка українських муніципалітетів у врегулюванні збройного конфлікту», який реалізує Асоціація міст України за фінансової підтримки Fons Mallorquí de Solidaritat i Cooperació.

Вам також може сподобатися

(Виправлення одруку!) Щодо запровадження комендантської години в Херсоні
Український інститут національної пам’яті оголошує збір свідчень про людяні та мужні діяння під час війни

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X