Херсонські учні 5-10 класів навчатимуться дистанційно до 10 травня включно

Новини
👁 239

Херсонські учні 5-10 класів навчатимуться дистанційно до 10 травня включно. У разі, якщо на самоізоляції через контакт з пацієнтом із підтвердженим COVID-19 перебуває понад 50 % здобувачів освіти та персоналу закладу, відвідування закладу освіти забороняється. Відповідне рішення сьогодні прийняла міська комісія з питань ТЕБ та НС.  

Заклади позашкільної освіти працюватимуть і надалі у дистанційному режимі та на свіжому повітрі – за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Разом з тим, рішенням комісії заборонено проведення в закладах освіти батьківських зборів, гуртків, факультативів, спецкурсів, а також групових екскурсій та поїздок.

Окрім того, з 30 квітня дозволено навчання у 6-ти мистецьких школах, які знаходяться у сфері управління культури міської ради (Дитяча музична школа  № 1 м. Херсона, КЗ спеціалізованої мистецької освіти «Школа мистецтв № 1» міської ради, Дитяча музична школа № 3 м. Херсона, Дитяча музична школа № 4 м. Херсона, Дитяча художня школа міської ради, Дизайн ‒ ліцей міської ради), за наступними формами:

  • індивідуальна форма навчання (вчитель ‒ учень);
  • змішана форма навчання з групами дітей, які не перевищують 20 осіб  одночасно, з виконанням усіх обмежувальних заходів (відстань між дітьми 1,5 м, обробка дезінфікуючими засобами тощо);
  • дистанційне навчання для груп дітей, які перевищують 20 осіб одночасно.

Вам також може сподобатися

У Херсоні триває акція «Писанковий сад»
Олександр Лук’яненко зустрівся з представниками проєкту “Надзвичайна кредитна програма для відновлення України”

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X