Херсонські школи плідно співпрацюють із міськими інклюзивно-ресурсними центрами

Новини
👁 332

У Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 інклюзивна форма навчання успішно впроваджується з 2012 року. Наразі тут функціонує 7 інклюзивних класів, тому колектив закладу має значний досвід роботи та щиро ділиться ним з колегами, активно співпрацюючи з установами, причетними до роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

В ЗЗСО №4 відбувся практикум-тренінг «Упровадження інклюзивної практики в загальноосвітньому закладі», на який завітала директор комунального закладу «Херсонський інклюзивно-ресурсний центр №2» Тетяна ЛЕВЧЕНКО з роз’ясненнями щодо впровадження нововведень в організації інклюзивного навчання, які набудуть чинності з 01.01.2022 року.

Педагогічний колектив освітнього закладу представив свій досвід роботи зокрема, розглянуто питання налагодження ефективної співпраці учасників освітнього процесу, наступності в навчанні, ефективності корекційно-розвиткової роботи. Учасники заходу відвідали ресурсну кімнату, класи, де навчаються учні за інклюзивною формою; також було продемонстровано форми роботи із застосуванням інтерактивної дошки та інтерактивної підлоги. Свою педагогічну майстерність продемонстрували вчителі та асистенти інклюзивних класів. Учасники практикуму-тренінгу долучилися до виконання вправ, які вчителі з корекційної освіти проводять з учнями в ході корекційно-розвиткових занять.

Обмін досвідом засвідчив необхідність плідної співпраці з інклюзивно-ресурсним центром та створення належних умов для надання якісних освітніх послуг для дітей з особливими освітніми потребами.

Вам також може сподобатися

Херсонські школярі – переможці Чемпіонату України з ушу
Херсонські ліцеїсти представили дослідження на всеукраїнському колоквіумі «Космос. Людина. Духовність – 2021»

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X