Херсонські школи до нового навчального року готові

Новини
👁 373

Післязавтра школярі у Херсонській міській територіальній громаді знову повернуться за парти. Тому у батьків виникає багато запитань щодо організації учбового процесу. На найпоширеніші з них відповідає начальниця Управління освіти Херсонської міської ради Наталія Журженко.

– У нас 75 садочків, 61 школа. Після завершення минулого навчального року усі заклади освіти одразу почали підготовку до нового. За літній період у  6 дитячих садках капітально відремонтовані харчоблоки. Якщо казати про школи, то у 3 закладах відремонтовані дахи, ще у 3 закладах капітально відремонтували електромережу, 2 заклади капітально відремонтували паркан. З 20 липня по 25 серпня проводились комісійні обстеження шкіл за участі управління освіти та Держпродспоживслужби. Усі заклади готові повноцінно розпочати новий навчальний рік.

1 вересня 2021 року близько 4 тисяч першокласників урочисто підуть до школи. Через пандемію батьки могли подати документи не лише офлайн, але і онлайн. На сайтах шкіл були опубліковані списки першокласників, їх класних керівників.

Харчування у школах

– Кейтеринг (доставка готових страв) доцільний у тих закладах, де немає власних харчоблоків, але є облаштована за всіма правилами обідня зала, де діти можуть безпосередньо приймати їжу. У нас таких два заклади – школа №35 та ліцей журналістики. Тому учням у цих закладах доставлятимуть вже готові обіди. Також у ще трьох школах харчоблоки перебувають в стадії капітального ремонту. Це школи №8, №4 у та НВК №33. Тому, до завершення ремонтних робіт, для харчування дітей буде використаний кейтеринг. Це законодавчо дозволена форма організації харчування. Але ми розраховуємо завершити ремонтні роботи до 1 жовтня. В усіх інших закладах харчування дітей буде здійснюватись у звичному режимі. – пояснює Наталія Журженко.

Вакцинація вчителів

Станом на 30 серпня середній показник вакцинації педагогічнихколективів складає 60%. В одному закладі вже 100% вчителів щеплені, ще у 9 рівень вакцинації складає 80%, у 20 закладах вакциновані від 60-80% вчителів. Зараз триває період виходу вчителів з відпустки, тому за тиждень планують вийти на показник 80% вакцинованих вчителів.

На дистанційне навчання школи переходитимуть або за рішенням Міністерства освіти, або за рішенням регіональної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Урочисті лінійки 1 вересня

Школи нашого міста 1 вересня розпочинають новий навчальний рік святковими заходами. Особливим цей день буде для першокласників та випускників, адже для одних такі заходи відбудуться вперше, для других – востаннє. Формат проведення урочистостей кожен навчальний заклад визначає самостійно, якихось певних вказівок з цього приводу немає.

Що стосується ситуації з COVID-19: вся Україна зараз знаходиться у “зеленій зоні”, що передбачає пом’якшення карантинних обмежень, тож заборони на проведення масових заходів немає. Але урочисті лінійки, як і інші свята, мають проходити з дотриманням протиепідемічних вимог, визначених для “зеленої зони”.

Тому, шановні батьки, запрошуємо вас до участі у святкових заходах разом з дітьми, якщо ваш навчальний заклад їх проводить!

Вам також може сподобатися

Херсонка Яна Лебєдєва здобула на Паралімпіаді у Токіо “срібло”
Інформаційна довідка щодо умов отримання фінансової підтримки за державними програмами, якими можуть скористатися суб’єкти господарювання для розбудови переробної галузі у 2021 році

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X