Херсонські школярі стали дипломантами XІX Всеукраїнської конференції-конкурсу науково-дослідних робіт школярів «Зоряний шлях»

Новини
👁 72

XІX Всеукраїнська конференція-конкурс науково-дослідних робіт школярів «Зоряний шлях» пройшла в заочному та online-форматах. Місто Херсон представляли вихованці Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради Софія Носовська (учениця 11 класу Херсонської гімназії №20) та Ярослав Тройнов (учень 7 класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №12).

Учасники ахищали роботи за 10 напрямками: «Астрономія», «Космічні апарати та ракети-носії», «Технічна творчість та ракетно-космічне моделювання», «Духовність і Космос», «Наукові дослідження в Космосі» та «Космічна фізика».

      Софія Носовська, вихованка наукової секції МАН «Астрономія та астрофізика», представила роботу «Порівняльний аналіз статистики екзопланет у подвійних і кратних зір із статистикою екзопланет усього масиву». Софія відзначена диплом ІІІ ступеня в старшій групі, в секції «Астрономія».

  Ярослав Тройнов, вихованець гуртка моделювання ракет, продемонстрував модель ракети «Fireflу Alpha», яка побудована за вимогами правил для участі в змаганнях з ракетомодельного спорту «Ukreaine Rocketry Challenge 2021». Демонстрував систему порятунку, розміщення вантажу – сирого курячого яйця, яке після приземлення повинно залишитися цілим та розповів про систему вимірювання висоти за допомогою альтиметра. Він відзначений диплом ІІ ступеня в молодшій групі, в секції «Технічна творчість та ракетно-космічне моделювання».

Для участі в конференції 2021 року було надано 138 конкурсних робіт школярів із різних областей України: Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Херсонської, Хмельницької, Чернівецької та Чернігівської.

Вам також може сподобатися

Херсонський міський табір відпочинку «ЮНГА» запрошує всіх дітей на літній відпочинок
У Херсоні з проїжджої частини прибрали аварійні дерева

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X