Херсонські шеф-кухарі потрапили до рейтингу кращих кулінарів України

Новини
👁 1K

27 листопада у Києві відбувся гастрофорум Creative Chefs Summit, на якому, за традицією, оприлюднено список топ-120 кулінарів України.

Олександр Шостак (бренд-шеф ресторану «Мускат») та Сергій Пантак (шеф-кухар ресторану «Кабанос») за результатом щорічної премії «Ukrainian Culinary Faces 2021» увійшли до сотні найкращих кулінарів країни. Їх професійні досягнення експерти відзначають вже третій рік поспіль.

Олександр Шостак

Окрім роботи в ресторані, Олександр Шостак є Головою Херсонської філії Асоціації шеф-кухарів Півдня України, засновником міського гастрофестивалю «Spring Fest» та ініціатором проєкту «Скуштуй смак Херсонщини», організував встановлення двох національних рекордів України. Разом з цим, бере активну участь у громадській діяльності – є співзасновником громадської організації «Chefs Club», що сприяє розвитку української кухні з використанням локальних продуктів.

Сергій Пантак відомий містянам як шеф-кухар ресторану «Кабанос», який реалізує соціальні та благодійні проєкти та є суддею Кулінарного Кубку кухарів Південного, Західного та Східного регіонів України, а також Кулінарного Кубку кухарів серед юніорів.

Сергій Пантак

У 2018 році херсонських кулінарів об’єднав проєкт «Херсон. Вінтажна кухня», який передбачає пошук історичного меню, розшифровку рецептів старовинних страв та їх відтворення в сучасних умовах. Кожна «вінтажна» страва є надзвичайно вишуканою і розкриває цікаві факти з історії життя богеми Херсона минулих століть. Свого часу проєкт став джерелом розвитку гастрономічного туризму в Херсоні, а його страви увійшли до туристичних маршрутів. Проєкт, аналогів якого в Україні немає, вже встиг потрапити до Національного реєстру рекордів України за кількістю одночасно приготованих вінтажних страв.

Ukrainian Culinary Faces – кулінарна премія національного масштабу. Її місія полягає в популяризації та підвищенні впізнаваності українських шеф-кухарів, які є тренд-сеттерами трьох основних напрямків: українська кухня, світова кулінарія та кондитерське/пекарське мистецтво. Список переможців формується на основі опитування шеф-кухарів, рестораторів та кулінарних експертів.

Вам також може сподобатися

Пішов з життя народний артист України Харіс Ширінський
Малечу запрошують зустріти Новий рік з бібліотекою

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X