Херсонські організації можуть отримати гранти на розвиток лідерського потенціалу молоді

Новини
👁 192

Гранти «Море Можливостей» від програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Мріємо та діємо».

Запрошуються усі бажаючі подати сміливі, новаторські та креативні проєкти, які відповідають цілям програми «Мріємо та діємо» та сприяють розвитку лідерського потенціалу молоді (віком 10–35 років) і формують засновану на цінностях українську ідентичність.

Конкурс на отримання даних грантів буде відкритий до 19 травня 2022 року.

Запропоновані заходи повинні підтримувати розширення економічних можливостей для молоді, і/або посилення громадянської активності молоді, її соціальної згуртованості, просування різноманіття та включення недостатньо представлених груп, а також покращення підходів до застосування принципів гендерної рівності та соціальної інклюзії (ГРСІ) в орієнтованих на молодь програмах.

Визначений географічний фокус для цього конкурсу включає всі регіони України без обмежень щодо географічного охоплення пропонованої діяльності, із наданням переваги проєктним ідеям, спрямованим на невеликі міста та сільську місцевість.

Конкурс на отримання даних грантів буде відкритий до 19 травня 2022 р. Подані проєкти розглядатимуться регулярно, кожних два місяці, починаючи з січня 2022 р.

Вимоги та умови можна знайти тут.

Вам також може сподобатися

Херсон відвідала делегація провідних ізраїльських компаній-виробників іригаційних систем
Учнів запрошують обрати кращий проєкт Шкільного громадського бюджету

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X