Херсонські лікарні отримали автівки швидкої допомоги

Новини
👁 291

Сьогодні, завдяки спільній роботі Херсонської міської військової адміністрації та іноземних волонтерів, медичні установи міста Херсона отримали три автомобіля швидкої допомоги марки Renault Trafic.

Передали автівки та медичний гуманітарний вантаж представники французької гуманітарної організації «Pompiers Humanitaires Solidaires».

Начальник Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко зазначив: «Ми дуже вдячні нашим партнерам – не тільки з Франції, а також і з інших країн, які нам допомагають. Ми і надалі співпрацюватимемо з різними організаціями та волонтерами. Ми будемо вдячні за будь-яку допомогу».

Обладнані автівки отримали Херсонські міські клінічні лікарні ім. Є.Є. Карабелеша та ім. А. і О. Тропіних, а також Херсонський міський перинатальний центр.

Окрім цього, французькі благодійники передали 275 індивідуальних аптечок для наших захисників.

Під час окупації ворожі війська пограбували місто, було вкрадено та вивезено обладнання з лікарень, комп’ютерна техніка та транспортні засоби. І на даний час місту дуже необхідна гуманітарна допомога для цивільного населення, транспортні засоби як спеціального призначення, так і для перевезення гуманітарної допомоги цивільним.

Головний лікар Херсонської міської клінічної лікарні ім. Карабелеша Алла Малицька підкреслила, що допомога для всіх медиків Херсонської громади є дуже важливою.

«Ми розуміємо, що ми – не одні. Нам весь світ протягує руку допомоги. Під час окупації у нас було викрадено автомобіль, тому така заміна буде рівноцінною. Наші співробітники зможуть надавати вчасно меддопомогу. НСЗУ впровадила пакети надання допомоги мобільними бригадами паліативним пацієнтам. Тому такі автомобілі будуть допомагати виконувати нам ці обов‘язки», – зазначила Алла Малицька.

Вам також може сподобатися

Запрошуємо на тренінг «Російська пропаганда в Херсонській області”
Збільшено суми одноразової адресної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок воєнних дій

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X