Херсонські діти зможуть знову поспілкуватись з українськими полярниками

Новини
👁 426

Цього тижня Національний антарктичний науковий центр знову проводимо Zoom-зустрічі наших полярників зі станції “Академік Вернадський” з дітьми. Онлайн включення відбудуться з вівторка до п’ятниці (22-25 березня) з 14:00 до 15:00 за київським часом.

Кожна зустріч буде тематичною, відповідно до напрямів досліджень на станції: у вівторок та четвер на зв’язку будуть біологи, у середу – геофізики, а в п’ятницю – метеорологи.Долучитися може будь-яка дитина або група дітей разом з батьками чи вчителями. Щоб отримати посилання на Zoom-конференцію, потрібно заповнити коротку форму тут: https://forms.gle/E3FG5FKh9p38ycBr6 обравши день підключення та залишивши електронну пошту.

‼️ВАЖЛИВО: кількість підключень на кожен день є обмеженою через технічні можливості станції, тому після отримання граничної кількості заявок ми закриємо форму реєстрації. Заздалегідь вдячні за розуміння.

– Якщо ви вже долучалися до наших зустрічей, будь ласка, НЕ реєструйтеся знову, залиште можливість поспілкуватися з полярниками іншим діткам. Ми робитимемо ще багато цікавих активностей. На кожне підключення необхідна окрема реєстрація, щоб ми могли коректно розрахувати кількість очікуваних підключень. Посилання на Zoom будуть розсилатися за 1-2 годин до початку на вказані в формі адреси. Після проведення всіх зустрічей ми обов’язково оберемо найцікавіший запис та викладемо його на нашій сторінціЧекаємо на вас! І неодмінно ПЕРЕМОЖЕМО💙🐧💛P.S. ми пам’ятаємо, що обіцяли зробити трансляції і для дорослих, і на інших платформах. Все неодмінно буде, дочекайтеся😉 Поки ми насамперед хочемо підтримати українських діток і дати їм можливість “живого” спілкування з полярниками. Але в наших планах – ще багато-багато всього, про що ми розповідатимемо в наших Фейсбуці та Інстаграмі” – йдеться в повідомленні.

Використано фото Оксани Савенко

Вам також може сподобатися

У Суворовському районі надають гуманітарну допомогу
На будівлі Зеленівського старостату українські прапори, у буділі – понівечене майно

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X