Херсонські діти зможуть поспілкуватись з українськими полярниками

Новини
👁 769

Про це повідомляє Національний антарктичний науковий центр.

“У цей складний час ми дуже хочемо підтримати всіх українських дітей, які змушені бачити та переживати жахи війни. Тому наші полярники зі станції “Академік Вернадський” проведуть для малечі низку відкритих онлайн зустрічей.Учасники Української антарктичної експедиції розкажуть про життя та роботу на крижаному континенті, а за можливості навіть покажуть своїх головних сусідів – пінгвінів.

Зустрічі відбуватимуться з вівторка, 15 березня, до суботи, 19 березня, з 14:00 до 15:00 за київським часом. Долучитися може будь-яка дитина або група дітей разом з батьками чи вчителями. Щоб отримати посилання на ZOOM-конференцію, потрібно заповнити коротку форму тут: https://forms.gle/LhEWKaEudYqjw68z7, обравши зручний день підключення та залишивши електронну пошту.Посилання на ZOOM будуть розсилатися за кілька годин до початку на вказані в формі адреси.Чекаємо на зустріч! Переможемо🇺🇦Для колажу використано фото Оксани Савенко”. – йдеться у повідомленні.

Вам також може сподобатися

Посадовці, які вступили до лав ЗСУ, тероборони та добровольчих формувань не порушують вимоги щодо сумісництва та суміщення
Магазини та торгові точки Херсона, що працюють

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X