Херсонські діти можуть долучитись до конкурсу малюнків «Країна моїх прав»

Новини
👁 73

🖍🇺🇦 Стартував щорічний конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав» на тему «Моє майбутнє в мирній Україні». Організатор конкурсу — Координаційний центр з надання правової допомоги.

🔸 Хто може взяти участьДіти віком до 18 років.

🔹 Коли потрібно подати роботудо 26 травня.

🎨 Які роботи приймаються на конкурс
Індивідуально створені роботи.
Один учасник може подати на конкурс лише однин малюнок. Малювати можна олівцями, фломастерами, фарбами, в авторській техніці, в графічному редакторі тощо. Формат робіт — А3 або А4.

🔸 Як і куди подати роботу
Готову роботу потрібно якісно сфотографувати або відсканувати (для цифрових малюнків — експортувати) та у форматі JPG, GIF або PNG завантажити (до 26 травня включно) на сайт конкурсу: http://art-konkurs.legalaid.gov.ua

🔹 Як обиратимуться переможціГолосувати за роботи можуть усі авторизовані відвідувачі сайту. Кожен авторизований відвідувач сайту може віддати свій голос лише за одну роботу.13-17 червня 2022 року буде визначено переможців. Усього буде обрано 9 переможців — по три у кожній віковій номінації (1, 2 та 3 місця відповідно до кількості вподобань до робіт на сайті конкурсу).

Результати буде оголошено на сайті конкурсу (http://art-konkurs.legalaid.gov.ua/) та на сайті системи безоплатної правової допомоги (https://www.legalaid.gov.ua/).

🎉 Переможці отримають дипломи Координаційного центру з надання правової допомоги та заохочувальні подарунки.

Детальні умови конкурсу: https://bit.ly/3sfjBA7

Вам також може сподобатися

Чи зможуть випускники з окупованого Херсона вступити до вищих навчальних закладів
Херсонський учень здобув медаль на Міжнародній виставці винаходів та інновацій INTARG-2022

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X