Херсонські депутати ознайомились з роботою харківського комунального підприємства «Муніципальна охорона»

Новини
👁 377

Депутати Херсонської міської ради зустрілися керівником комунального підприємства «Муніципальна охорона» Харківської міськради Миколою Шовкоплясом, аби познайомитися з роботою підприємства.

Микола Шовкопляс розповів, що підприємство з бюджету не фінансують, адже воно саме заробляє кошти, надаючи послуги охорони усім бажаючим, навіть за межами міста. У штаті муніципальної варти 500 осіб.

Слід зазначити, що рішенням сесії Херсонської міської ради від 2 квітня 2021 року, у Херсоні створено комунальне підприємство «Муніципальна варта» та затверджено його статут.

Як зазначає секретар Херсонської міської ради Галина Лугова, бачення Харківської та Херсонської міських рад щодо функцій, які мають виконувати зазначені органи – співпадають.

Муніципальна варта — це орган, який створюється міською радою для забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів жителів міста. Адже у ході реформи децентралізації більше ресурсів та повноважень зосередилися на місцях, у міських, сільських та селищних радах.

Нагадуємо, що наразі херсонські депутати на чолі з секретарем міської ради перебувають з робочим візитом у Харкові. Візит триватиме увесь поточний тиждень. На сьогоднішній день депутати  ознайомились з роботою харківських закладів освіти (http://surl.li/ahaka), поспілкувалися з начальником управління екології та благоустрою Харківської міської ради Русланою Колодною щодо боротьби з карантинними бур’янами (http://surl.li/ahajs).

Вам також може сподобатися

29 вересня – Національний урок до 80-х роковин трагедії в Бабиному Яру
На 23 вересня на COVID-19  у Херсоні захворіла ще 251 людина

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X