“Херсонське серце Дніпрової Чайки”: у Херсоні влаштовують пам’ятний квест

Новини
👁 342

До 160-річчя з дня народження Людмили Василевської, славетної Дніпрової Чайки, Центральна бібліотека ім. Лесі Українки влаштовує міський квест “Херсонське серце Дніпрової Чайки”.

На учасників чекає п’ять локацій, на кожній з яких мають виконати своє неповторне завдання: відповісти на питання біографічного бліцу, розгадати ребус про оперу, до якої письменниця написала лібрето, скласти пазли. Також згадаємо і знакових осіб, що вплинули на творчість поетки та її громадянську позицію. У фіналі відбудуться змагання з виразного читання поезій Дніпрової Чайки.

Зустріч учасників 4 листопада (четвер) о 14.00 біля будівлі Першого пологового будинку Суворовського району (вул. Гоголя, 1, з боку Потьомкінського скверу). Саме з цього місця розпочався херсонський період у житті Дніпрової Чайки, адже тут, у Херсонській губернській земській управі, працював її чоловік.

УВАГА! Долучитись до заходу можуть усі бажаючі, хто має “зелений” COVID-сертифікат про повну вакцинацію. Квест відбудеться з дотриманням усіх карантинних норм.

Вам також може сподобатися

Херсонський боксер здобув перемогу на міжнародному турнірі
Запрошуємо долучитися до соціологічного дослідження якості життя осіб з інвалідністю

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X