Херсонська ОВА готова допомогти з евакуацією жителям мікрорайону Корабел

Новини
👁 302

У Херсоні тимчасово припинено теплопостачання мікрорайону Корабел. Відповідне рішення прийнято комісією з питань ТЕБ та НС Херсонської міської військової адміністрації

Через російські обстріли пошкоджено насосну та електротрансформаторну станціі, від яких забезпечується водопостачання котельні, що забезпечує теплом мікрорайон. Через високу небезпеку ремонтні бригади не можуть оперативно ліквідувати поломки тепломережі.  Тому забезпечити стале теплопостачання нині неможливо. Воду з системи зіллють. Це необхідно, аби вберегти тепломережу від пошкоджень. Якщо цього не зробити, відновити її буде дуже складно.  Також є висока ймовірність, що мікрорайон Корабел може залишитися без електропостачання через постійні російські обстріли. 

У звʼязку зі складною ситуацією, що склалася у мікрорайоні Корабел, Херсонська ОВА наполегливо закликає херсонців евакуюватися до більш безпечних регіонів. Можливість для цього є! 

Херсонська ОВА готова допомогти вам з евакуацією. Звертайтеся на «гарячу лінію» за номером: 0800330951 або 091 481 78 45. З евакуацією допомагають й волонтерські організації – детальніше.

Вам також може сподобатися

Тривають виплати пенсій жителям старостинських округів
У Херсоні тимчасово призупиняють роботу ліфтів

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X