Херсонська освітянка презентувала проєкт у рамках стипендіального курсу «Освіта задля успіху українців»

Новини
👁 185

Вчора, 08 липня 2023 року,  в Києві в рамках стипендіального курсу «Освіта задля успіху українців» під менторством Лілії Гриневич, проректорки Київського університету ім. Бориса Грінченка, в минулому міністерки освіти і науки, заступниця начальника управління освіти Світлана Омельчук  презентувала проєкт «Подолання навчальних втрат учнів у місцевій громаді». 

До обговорення проєктів долучилися Міністр освіти і науки Оксен Лісовий, голова комітету з питань освіти та інновацій у Верховній Раді України Сергій Бабак, віцепрем’єр-міністр Михайло Федоров. 

В проєкті порівняно освітні процеси Херсона, який розпочинав 2022 – 2023 навчальний рік в окупації, а завершував під постійними прицільними обстрілами ворога з Любарською селищною територіальною громадою Житомирщини, яка не пережила жахів окупації і не зазнала таких руйнацій. 

Громади різні, але проблематика спільна в підготовці до початку нового навчального року – визначення рівня освітніх втрат та їх надолуження, подолання стресу в умовах війни, забезпечення доступу до якісної освіти, запровадження електронного документообігу, формування етичного кодексу вчителя, активне використання можливостей закладів позашкільної та професійно-технічної освіти.

Вам також може сподобатися

За минулу добу ворог 17 разів обстріляв Херсонську МТГ
У Херсоні продовжують видачу гуманітарної допомоги

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X