Херсонська МВА та гуманітарна організація ACTED налагодили співпрацю

Новини
👁 3K

Представниками Херсонської міської військової адміністрації досягнуто домовленостей з французькою неурядовою гуманітарною організацією ACTED щодо підтримки мешканців Херсонської міської територіальної громади, в яких постраждало житло, але вони продовжують проживати на території громади.

Багатоцільова допомога від ACTED — це додаткова підтримка мешканців Херсонської територіальної громади, які постраждали від війни.

Хто має право отримати грошову допомогу? Мешканці Херсонської територіальної громади, у яких внаслідок бойових дій було частково чи повністю зруйноване житло.

Який розмір грошової допомоги? Допомога виплачується на кожного зареєстрованого члена родини, загальний розмір допомоги складає 6660 грн, на одного члена родини шляхом нарахування на картковий рахунок особи або грошовим переказом через Укрпошту.

Організація ACTED попереджає: реєстрація в програмі не дає 100% гарантії отримання допомоги! На даний час вже визначено відповідальних осіб за попередній прийом даних в районних у місті Херсоні радах та у всіх старостатах. У подальшому ці дані будуть передані до фахівців ACTED, які у свою чергу проводитимуть опитування та за необхідності запитуватимуть додаткову інформацію.

Більше роз’яснень по програмі ACTED та адреси по прийняттю первинних даних буде повідомлено на офіційному сайті Херсонської міської ради.

Користуйтеся тільки перевіреними джерелами інформації.

Вам також може сподобатися

Херсонський ЗДО №5 переміг у конкурсі 10 найактивніших шкіл та садочків України
Запрошуємо долучитися до проєкту «Український фотощоденник»

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X