Херсонська міськрада отримала подяку від Представництва Фонду ООН за успішну розбудову системи протидії домашньому насильству

Новини
👁 417

У межах проєкту Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні «Міста і громади, вільні від домашнього насильства» у Києві відбувся третій у цьому році та наймасштабніший навчально-ознайомчий візит до міст з ефективними практиками розбудови місцевих систем протидії домашньому насильству.

Участь у заході взяли 22 учасниці та учасники, серед котрих заступниці та заступники голів та голови міст та громад-партнерів проєкту «Міста і громади, вільні від домашнього насильства». Представником від Херсона виступив в.о. міського голови Роман Головня, який презентував досвід нашої громади у розбудові системи протидії домашньому насильству.

Учасниці та учасники знайомились з досвідом столиці у розбудові місцевої системи протидії домашньому насильству. Насичена програма заходу включила і безпосереднє знайомство з роботою Кризової кімнати для осіб, які постраждали від домашнього насильства у Києві, і загалом презентацію організації роботи спеціалізованих служб столиці, послуг для постраждалих, алгоритму направлення та перенаправлення клієнтів, організації взаємодії з іншими надавачами послуг.

Також учасники та учасниці ділились власним досвідом долання викликів у сфері протидії та запобігання домашньому насильству, а ще подискутували разом з представниками Уряду України та міжнародними партнерами про досягнення України у питаннях протидії домашньому насильству, виклики та подальші плани, а також про роль керівників громад у створенні систем захисту та підтримки для постраждалих від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Прийшли до висновку, що Україну, вільну від домашнього насильства збудують громади. 

Також, під час заходу, представники Херсона, Одеси та Києва отримали Подяки від Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні за “успішну розбудову системи запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, значний внесок у поширення сучасних моделейта практик такої роботи серед громад України”.

Представництво Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні реалізовує проєкт «Міста і громади, вільні від домашнього насильства» за підтримки урядів Великої Британії та Канади.

Вам також може сподобатися

У стаціонарі лікарні ім. А. та О. Тропіних перебуває 173 хворих з COVID-19
Повідомлення про оприлюднення документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X