Херсонська міська військова адміністрація інформує про вакансії

Новини
👁 2K

📌Посада: Інспектор управління житлового господарства департаменту міського господарства Херсонської міської ради

📃Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста без вимог до стажу роботи; вільне володіння державною мовою.

Функціональні обов’язки: здійснює контроль із забезпечення належного утримання та експлуатації об’єктів житлового господарства, що перебувають у комунальній власності міста; проводить перевірки виробничої діяльності житлових організацій, що утримують житловий фонд, забезпечує нагляд за технічним станом та утриманням житлового фонду міста, своєчасний збір інформації від організацій-управителів житлового фонду; забезпечує контроль за підготовкою житлового фонду, інженерних мереж до роботи в осінньо-зимовий період; бере участь у технічному обстеженні житлового фонду, складанні актів; розглядає заяви та інші документи, що надходять від суб’єктів господарювання тощо.

✅ Розмір посадового окладу: 4300,00 грн; + надбавка за виконання особливо важливої роботи в розмірі до 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавок за ранг та вислугу років; + надбавка за ранг та вислугу років + щомісячна премія (% від посадового окладу).
☎️Резюме просимо надсилати на e-mail: [email protected]

📌Посада: Головний спеціаліст відділу координації діяльності комунального господарства та послуг департаменту міського господарства Херсонської міської ради

Кваліфікаційні вимоги: Вища освіта не нижче освітнього ступеня магістра(спеціаліста) за галуззю знань «Право», вільне володіння державною мовою. Стаж роботи 1 рік на службі в органах місцевого самоврядування або досвід роботи за фахом в інших сферах управління.

Функціональні обов’язки: Проводить роботу, спрямовану на реалізацію завдань із реформування комунального господарства. Забезпечує роботу відділу з питань : зовнішнього освітлення, регулювання чисельності тварин, озеленення, виконання заходів у сфері поводження з ТПВ та ін. Вживає заходів з належного утримання об’єктів комунального господарства та благоустрою. Розглядає заяви та інші документи, що надходять від суб’єктів господарювання тощо.

✅ Розмір посадового окладу: 5500 грн + надбавка за виконання особливо важливої роботи в розмірі до 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавок за ранг та вислугу років; + надбавка за ранг та вислугу років + щомісячна премія (% від посадового окладу).

☎️Резюме просимо надсилати на e-mail: [email protected]

Вам також може сподобатися

Працівники КП «Парки Херсона» проводили роботи з благоустрою міста
GEM доставила гуманітарну допомогу до Зеленівського округу

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X