Херсонська міська рада долучається до ініціативи «Мери за економічне зростання»

НовиниСоціальна сфера
👁 554

Європейський союз спільно з Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні запустили нову ініціативу «Мери за економічне зростання» (2021-2024).

Днями відбувся її запуск в Україні за участі організаторів, міжнародних партнерів та представників міст. Херсон на онлайн-заході представляла Анна Гвалія, начальник відділу інвестиційних проєктів Департаменту економіки та інвестицій, яка мала нагоду однією з перших ознайомитися з презентацією.

Мета програми – допомогти муніципалітетам стати більш інклюзивними, сталими та інноваційними для бізнесу й населення. В рамках ініціативи в містах-учасниках розроблятимуть та впроваджуватимуть відповідні рішення.

ЄС надаватиме фінансову допомогу в реалізації грантових проєктів, які відповідають планам місцевого економічного розвитку, – зазначила представниця ЄС в Україні Клое Алліо.

Тож, що пропонує програма містам? Зокрема, доступ до експертної підтримки та інвестицій, які допоможуть швидкому економічному відновленню після кризи, спровокованої COVID-19. Це можливість для українських міст побудувати краще та «зелене» майбутнє, покращити рівень працевлаштування та розв’язати невідкладні питання на рівні місцевих економік.

Вам також може сподобатися

На минулому тижні організовано прибирання на 565-ти прибудинкових територіях
У Херсоні ліквідували стихійні сміттєзвалища на 8 вулицях

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X