Херсонська гімназія №1 долучилася до Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства»

Новини
👁 52


У рамках Всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства» з 25 листопада по 10 грудня у Херсонській гімназії № 1 проведено ряд заходів. На дверях класних приміщень гімназисти пов’язали синю стрічку, як символ проти насильства, класні керівники поговорили про це явище з дітьми та нагадали, куди можна звертатися за допомогою.
Соціально-психологічна служба провела індивідуальні бесіди на теми : «Домашнє насильство», «Рабство та його сучасні прояви», «Насильство – аспекти, проблеми, відповідальність, шляхи уникнення», «Мій вибір: життя без насильства», «Робота за кордоном: міфи та факти».

У гімназії пройшла виставка дитячих малюнків із соціально значущими закликами. На уроках основ здоров’я проведено інформаційні п’ятихвилинки, присвячені Міжнародному дню проти насильства щодо жінок. У класах оформлено тематичні куточки «Обов’язки чоловіка і жінки».

Гімназисти також провели Акцію «Червона стрічка – символ боротьби зі СНІДом» та ряд заходів до Міжнародного дня боротьби з рабством.

Задля профілактики булінгу в закладі освіти проведено години спілкування «Протидія булінгу в учнівському середовищі», старшокласники підготували брошури з нормативними документами з профілактики булінгу (цькування) в освітньому середовищі.

Вам також може сподобатися

Упродовж тижня Херсонводоканал ліквідував 8 пошкоджень на мережах
Херсонський Водоканал замінив ще дві засувки

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X