Херсонська дирекція АТ «Укрпошта» призупиняє свою діяльність в окупованих населених пунктах області

Новини
👁 113

Питання про подальшу роботу товариства на території Херсонської області прокоментував журналістам Херсонщина за день представник Херсонської дирекції АТ Укрпошта.

«На жаль це правда. Дирекція припиняє свою діяльність. Укрпошта трималася чотири місяці в умовах окупації. Виплачували людям пенсії і соціальні допомоги. З перших днів окупації ми перестали отримувати грошове підкріплення на виплату пенсій. Збирати гроші за рахунок оплати комунальних і грошових переводів ставало все важче.

На зборах трудового колективу було оголошено про те, що Укрпошта більше не працюватиме в Херсонській області. Відновлення роботи можливе тільки за української влади. Укрпошта відновить обов’язково свою роботу на Херсонщині і виплатить всю заборгованість по пенсіям і соціальним допомогам за весь період окупації.

Наголошую для пенсіонерів, їх пенсії не скасовуються. Вони акамулюються на рахунках в Ощадбанку. Її можна отримати на підконтрольній території в будь якому відділенні Ощадбанку. Тим, хто не зможе отримати пенсію на підконтрольній території, Укрпошта її привезе після деокупації. Весь колектив робив все можливе, щоб пенсіонери отримували пенсію чотири місяці окупації. На жаль зараз це робити стало неможливим», – повідомив пресдтавник.

Вам також може сподобатися

Як у Херсоні вивозять сміття 30 червня
Ігор Колихаєв: ” Нехай Херсон стане одним із найкращих міст України, не обділеним увагою центральної влади, – він це точно заслужив своєю непокорою та жагою залишитися в Україні!”

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X