“Херсонобленерго” зупинило електропостачаня кількох котелень у місті

Новини
👁 1K

Адміністрація міського комунального підприємства «Херсонтеплоенерго» інформує, що всі без винятку 36 котелень, 34 центральних теплових пункта й 2 індивідуальних теплових пункта працюють в штатному та безаварійному режимі а 88 кілометрів 513 метрів теплових мереж знаходяться у технічно справному стані .

Одночасно, звертаємо вашу увагу на те, що для виробництва теплової енергії теплопостачальне підприємство «Херсонтеплоенерго» використовує паливно-енергетичні ресурси, в тому числі електричну енергію. На теперішній час, підприємством укладено всі необхідні договори на постачання та розподіл (транспортування) електричної енергії, зокрема договір по передаванню електричної енергії укладено з природним монополістом АТ «Херсонобленерго». Крім того, міським комунальним підприємством «Херсонтеплоенерго» договірні зобов’язання взяті перед АТ «Херсонобленерго» виконуються своєчасно та у повному обсязі.

Однак, у зв’язку з необхідністю проведення планових робіт в електричних мережах, АТ «Херсонобленерго» здійснено тимчасове відключення трьох котелень, що знаходяться за адресами:
1. Котельня, що розташована: м. Херсон, шосе В’ячеслава Чорновола, 32 забезпечує постачання теплової енергії на об’єкти за адресами: м. Херсон, шосе В’ячеслава Чорновола, 26, 30, 32, 40 та дитячий садок № 4.
2. Котельня, що розташована: м. Херсон, шосе В’ячеслава Чорновола 32а забезпечує постачання теплової енергії на об’єкти: Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №37 ім. В. Дробота Херсонської міської ради, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 12 Херсонської міської ради та дитячий садок № 26.
3. Котельня, що розташована: м. Херсон, шосе В’ячеслава Чорновола, 17 забезпечує постачання теплової енергії на об’єкти за адресами: м. Херсон, шосе В’ячеслава Чорновола, 17, 17а.

Крім вказаних котелень, АТ «Херсонобленерго» зупинило постачання електричної енергії до вищезазначених житлових будинків.

До того ж планові роботи в електричних мережах працівниками АТ «Херсонобленерго» відбуватимуться з 20.12.2021 по 31.12.2021 року включно у період часу з 08:00 до 17:00 (джерелом вказаної інформації є АТ «Херсонобленерго»), такі планові роботи з адміністрацією «Херсонтеплоенерго» не погоджувались.

Більше того, «Херсонтеплоенерго» багаторазово зверталось до АТ «Херсонобленерго» із заявами та застереженнями не проводити будь-які роботи з реконструкції електричних мереж в опалювальний період. Проте попри прохання та застереження з боку «Херсонтеплоенерго» працівники АТ «Херсонобленерго» вирішили за необхідне проводити реконструкцію електричних мереж виключно в опалювальний період.

У свою чергу, такі неправомірні дії посадових осіб АТ «Херсонобленерго» щодо зупинення транспортування електричної енергії можуть призвести до непередбачуваних наслідків, таких як гідравлічні удари в мережах теплопостачання та вже сьогодні порушують нормальні умови життєдіяльності мешканців міста Херсона й наносять величезні фінансові збитки «Херсонтеплоенерго».

Враховуючи викладене, у зв’язку з відсутністю енергопостачання, міське комунальне підприємство «Херсонтеплоенерго» не має можливість задовольнити потреби з постачання тепла на об’єкти вищевказаних споживачів.

Разом з тим, міське комунальне підприємство «Херсонтеплоенерго» гарантує невідкладно здійснити якісну подачу теплової енергії споживачам як тільки АТ «Херсонобленерго» забезпечить постачання електричної енергії на котельні підприємства.

Вам також може сподобатися

У Комишанах опрацьовують аварійні дерева
У лікарні ім.Є.Є. Карабелеша перебуває 9 пацієнтів з діагнозом COVID-19

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X