Херсонка потрапила в топ-50 кращих вчителів України

Новини
👁 696

Учителька англійської Оксана Єрохіна навчає дітей у Херсонській гімназії № 3 Херсонської міської ради. Саме вона потрапила до топ-50 кращих вчителів країни за версією Global Teacher Prize Ukraine 2021. І вона єдина представниця Херсонщини у цьому рейтингу.

Ось яка інформація міститься про педагога на сайті премії:

Оксана переконана: будь-якому вчителю не завадять навички підприємця. А внески у підвищення престижу професії розглядати як інвестиції. Серед них — активна життєва позиція, подолання труднощів та пошук можливостей. Саме так Оксана отримала стажування у США та регулярно отримує гранти на навчання. Постійний саморозвиток — це те, що є невід’ємною частиною її життя. Саме так можна залишатися прикладом для своїх учнів і мотивувати досягати їх високі результати.

– Намагаюся надихати інших власним прикладом та досягненнями, якими ділюся. Якщо я можу — значить інші також. Вчителів в Україні багато, а отже зміни можна робити спільними зусиллями. – наводять її цитату.

Вже 1 вересня стане відомо, хто потрапить до фіналу цьогорічної премії, де кваліфіковане журі визначить переможця. Його ім’я оприлюднять на церемонії нагородження 2 жовтня у Києві.

Педагог, який здобуде головний приз та стане найкращим учителем України, отримає 250 тисяч гривень та підтримку реалізації власних освітніх проєктів.

Global Teacher Prize Ukraine — це щорічна національна премія, місія якої — підкреслити важливість педагогів в Україні. Адже #ВчителіВажливі від найменшого селища до найбільшого мегаполіса. Національну премію Global Teacher Prize Ukraine заснувала ГС «Освіторія» у 2017 році.

Це такий собі учительський “Оскар” – можливість для кожного шкільного вчителя не тільки позмагатися за грошову винагороду, а й отримати визнання.

Переможцями минулих років стали Олександр Жук, Паул Пшенічка, Наталя Кідалова та Василь Дяків.

Вам також може сподобатися

Юні спортсмени з Херсона беруть участь у Чемпіонаті Європи з боксу серед школярів
Внутрішньо переміщені особи звільняються від негативних наслідків невиконання грошових зобов’язань

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X