У Херсоні провели соціальний тренінг з профілактики ВІЛ-інфекції для підлітків

Новини
👁 443

Інформаційний марафон до Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІДом завершився 1 грудня соціальним тренінгом «Прості речі рятують життя».

«Клініка, дружня до молоді» спільно з партнерами мережею бібліотек ім. Л.Українки організували для старшокласників школи №52 цікавий інформаційний простір: інтерактивне спілкування, соціальні ігри, дискусії. Школярі відповідали на запитання вікторини, розігрували сценки, розробляли плакати та листівки з рекомендаціями для однолітків.

Кожен учасник тренінгу мав змогу не тільки отримати нові знання, а і розвинути навички безпечної соціальної та сексуальної поведінки, навчитися захищати свої особисті кордони та протистояти гендерному тиску. Спілкування пройшло весело та дружно. Головний висновок зробили самі учасники: кожна людина повинна відповідально ставитися до свого репродуктивного здоров’я і життя. Щоб бути здоровим, треба володіти інформацією та розумно нею розпоряджатися.

Учні мали можливість оцінити свої знання про ВІЛ/СНІД та репродуктивне здоров’я за допомогою онлайн-анкетування в інтернет-центрі бібліотеки. Кожен отримав буклети й листівки.

Фахівці КДМ впевнені: щоб зупинити поширення ВІЛ-інфекції, треба подолати неосвіченість підлітків у цих питаннях, навчити простим правилам безпечної соціальної й сексуальної поведінки та привернути увагу молоді до збереження свого репродуктивного здоров’я.

Вам також може сподобатися

«Земельна» комісія підтримала проєкт рішення Програми економічного і соціального розвитку Херсонської МТГ на 2022 рік
У Херсоні демонтують 33 рекламні засоби

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X