Херсон відвідав заступник Надзвичайного і Повноважного Посла Ізраїлю в Україні

Новини
👁 411

Міський голова Ігор Колихаєв зустрівся сьогодні із заступником Надзвичайного і Повноважного Посла Ізраїлю в Україні паном Йоавом Бистрицьки.

На початку зустрічі Ігор Колихаєв не міг не згадати про події, які днями сталися в Ізраїлі.

«У мене дуже багато друзів в Ізраїлі, тому ця тема мене дуже турбує. Бойові дії – це завжди горе, але я знаю, що ізраїльтяни – дуже мудрий та сильний народ. Ви вистоїте. Зараз же я бажаю вам витримки. Уся світова спільнота спостерігає за цим конфліктом, тому сподіватимемося, що відповідних заходів буде вжито», – зазначив Ігор Колихаєв.

Загалом же, зустріч української та ізраїльської сторін присвятили обговоренню тем інвестицій та переймання досвіду.

«Найбільша цінність нашого Херсона, де сьогодні проживає більш, ніж 114 національностей, – це його люди. І мені важливо зробити так, аби вони звідси не виїжджали, аби місто перестало бути депресивним. Тому моя мета – створити для містян якісний соціальний та інвестиційний клімат, розкрити потенціал Херсона. І крок за кроком розвивати його», – зауважив міський голова.

Ігор Колихаєв переконаний, що Ізраїль – будучи однією із передових країн у частині технологій – може багато чому навчити Херсон.

«Мені б хотілося, аби наші спеціалісти вчилися у ваших тому, як зробити наш регіон привабливим для вітчизняних та іноземних інвестицій», – підкреслив він.

Зі свого боку, пан Йоав Бистрицьки зазначив, що готовий усіляко сприяти цьому.

По завершенню сторони домовилися, що у міськраді створять робочу групу, яка займатиметься підготовкою кадрів для участі у своєрідних програмах обміну.

Довідка. Основними здобутками відносин Херсона та Ізраїлю  в економічній сфері є підтримка взаємного курсу на створення зони вільної торгівлі.

З 01 січня 2021 року вступила в дію Угода про зону вільної торгівлі між Україною та Державою Ізраїль.

Херсонська міська рада підтримує зв’язки та активно співпрацює з Посольством України в Державі Ізраїль.

Обсяг торгівлі товарами у 2020 році становив 3,0 млн дол США.

Вам також може сподобатися

Херсонводоканал усуває пошкодження водопроводу на вулиці Гімназичній
Тимчасово буде обмежено рух транспорту по вулиці Гоголя

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X