Херсон відвідали представники Project HOPE

Новини
👁 214

Сьогодні перша заступниця начальника Херсонської міської військової адміністрації Наталія Чехута зустрілася з фахівчинею зі зв’язків з громадськістю представництва Project HOPE в Україні Наталією Іщенко.

Разом із заступником начальника ХМВА Антоном Єфановим та начальницею управління охорони здоров’я Херсонської міської ради Вікторією Хмілевською було обговорено плани і  подальші перспективи роботи Project HOPE у Херсоні.

Після звільнення громади Project HOPE була однією з перших організацій, що приїхали на деокуповані території для того, аби надати допомогу людям, які постраждали в результаті російського вторгнення.

З моменту деокупації обласного центру організація допомогла десяткам тисяч постраждалих внаслідок бойових дій людей, а також усім медичним закладам Херсона.

Для того, щоб зміцнити співпрацю Херсонська міська військова адміністрація та Project HOPE підписали Меморандум про співробітництво.

У його рамках організація поставлятиме жителям Херсонської громади за потреби  гігієнічні набори, питну воду, медикаменти, а також надаватиме психологічні консультації тощо.

Project HOPE є міжнародною організацією охорони здоров’я та гуманітарної‌ допомоги, яка здіийснює діяльність у більш ніж 30 краі‌нах.

В Україні організація відновила свою діяльність у лютому 2022.

На рахунку Project HOPE – підтримка більш ніж 330 закладів охорони здоров’я у 23 областях України у різних секторах. Це  медикаменти та обладнання, тренінги для медичних працівників, мобільні медичні бригади для надання допомоги у віддалених селах та деокупованих територіях, реконструкція, підвищення стандартів гігієни та санітарії і психосоціальна підтримка.

Вам також може сподобатися

Херсонці привезли 20 нагород із Всеукраїнських змагань із сучасних танців
Працівники КП “Міське дорожнє управління”виконували роботи з очищення проїжджої частини

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X