Херсон відвідали представники гуманітарної організації HEKS/EPER

Новини
👁 134

Забезпечити  гуманітарною допомогою найбільш уразливі категорії жителів Херсонської міської територіальної громади! З цією метою сьогодні заступник начальника ХМВА Антон Єфанов зустрівся  з представниками міжнародної гуманітарної організації HEKS/EPER.

Наразі HEKS/EPER має змогу надати гігієнічні набори, пелюшки та підгузки для маломобільних жителів нашої громади, які обслуговуються територіальними центрами районних управлінь праці та соціального захисту населення. 

Крім цього, для сімей з дітьми, які проживають у громаді, також планується допомога підгузками.

Заступник начальника Херсонської міської військової адміністрації звернувся до  представників HEKS/EPER з пропозицією

розглянути можливість забезпечити жителів громади твердим паливом, буржуйками, газовими обігрівачами тощо у рамках підготовки до опалювального сезону, який очікується надскладним. 

Оселі жителів громади зазнають  пошкоджень та руйнувань від постійних ворожих обстрілів. До сьогодні ведуться роботи з прибирання та осушення підтоплених домогосподарств. Тому нагальним є питання забезпечення постраждалих від підтоплення та обстрілів ремонтними наборами. Його  також обговорили під час зустрічі.

Херсонською міською військовою адміністрацією разом з районними у місті Херсоні радами будуть складені відповідні списки та визначені локації видачі вищезазначеної допомоги з урахуванням безпекової ситуації.

Вам також може сподобатися

Викладачка ХНТУ Лариса Сідельникова отримала звання «Заслужений працівник освіти України
Які роботи виконало Херсонміськсвітло 3 жовтня

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X