Херсон укладає Меморандум про співпрацю з Гуанчжоу (Китай)

Новини
👁 333

В міській раді продовжують налагоджувати партнерство з Гуанчжоу.

Підписання Меморандуму надасть обом містам нові можливості для торгівлі, спільних проєктів та розвитку промисловості.

Днями директорка Департаменту економіки та інвестицій Ірина Ніколаєва провела робочу зустріч з радником-консультантом Херсонського міського голови на громадських засадах Андрієм Бойченком.

Сторони обговорили план подальшої взаємодії з Гуанчжоу. Основні результати зустрічі:

  • Робота, що тривала декілька місяців, вже на фінішній прямій. Меморандум про порозуміння щодо зміцнення співробітництва підписаний мером Херсона Ігорем Колихаєвим. Документ відправляється мерові Гуанчжоу Веню Гохуею.
  • Представники Херсонщини відправлятимуть до Гуанчжоу зразки товарів, які цікавлять китайських партнерів, зокрема, солі, глини, розторопші, сухих продуктів та інші по запиту КНР.
  • Заплановані переговори щодо визначення напрямків економічного співробітництва. Відзначимо, Гуанчжоу – четверте за чисельністю населення місто в КНР, один з найбільших туристичних, промислово-економічних, фінансових і транспортних центрів Китаю. Підписання Меморандуму створить основи для співробітництва в галузі медицини, зокрема з подолання наслідків COVID-19, обміну інформацією та зміцнення зв’язків між сторонами у сферах економіки, торгівлі, науки, освіти, туризму, охорони навколишнього середовища.

Вам також може сподобатися

Представники херсонських музеїв можуть взяти участь в освітній програмі
7 серпня у Херсоні відбудеться фестиваль «З країни в Україну»

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X