Херсон та шведське місто Норрчепінг починають співпрацю

Новини
👁 168

Херсон та шведське місто Норрчепінг починають співпрацю. 

Це стало можливим завдяки перемовинам заступника міського голови Віталія Бєлоброва з делегацією м. Норрчепінг.

«Вперше міста налагодили контакт у червні на форумі міжмуніципальних партнерств Україна-Швеція. Тоді ми презентували наш Херсон, його потенціал і унікальність, доносили складну поточну ситуацію та виклики. Але головною метою було здійснити їх приїзд до нас. І вже у вересні представники шведського муніципалітету Норрчепінг Kрістофер Ярнваль та Томас Свенссон побували у Херсоні з візитом», – розказав Віталій Бєлобров.

За його словами, Крістофер Ярнваль та Томас Свенссон на власні очі побачили, як зараз доводиться жити прифронтовому місту. 

«Це – довгострокова співпраця. Ми зосереджені на післявоєнному часі, але також плануємо термінові проєкти. Перш за все, ми хочемо надати підтримку місту, яке бореться за свободу», — зазначив заступник мера Норрчепінга Рейдар Сведо.

Віталій Бєлобров зауважив, для нас дуже цінно, що потенційні партнери побачили на власні очі ситуацію у місті та поспілкувалися з незламними херсонцями.

“Коли ми планували візит, звісно, ми говорили про всі безпекові питання, адже у Херсоні нон-стоп обстріли із ворожої артилерії. Крістофер сказав, якщо ви тут постійно живете, то і ми зможемо вижити. Це неймовірно сміливо», – наголосив заступник Херсонського міського голови. 

Співпраця буде розпочата у декількох напрямках.

«Ми готові розпочинати спільні проекти у напрямках культури та гуманітарних питань, переймати досвід роботи муніципалітету та послуг для містян. Після перемоги плануємо співпрацю між підприємцями обох міст, можливо, відкриття шведських підприємств у Херсоні”, – резюмував Віталій Бєлобров.

Вам також може сподобатися

Міністерство оборони України підготувало інформаційну брошуру родинам захисників
Працівники Херсонського водоканалу учора ліквідували аварії на водопроводі

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X