Херсон шукає головного архітектора

Новини
👁 85

Незламний Херсон шукає головного архітектора!

Зруйнований та понівечений, але мальовничий та прогресивний Херсон потрібно відбудовувати! Місто незламних людей обов’язково буде жити та процвітати! Давайте допоможемо нашій громаді разом. 

Багато проєктів чекає на кваліфікованого досвідченого фахівця!

Херсонська міська військова адміністрація інформує, що є вакансії у Департаменті містобудування, архітектури та земельних ресурсів Херсонської міської ради

📌Посада: Начальник управління містобудування та архітектури, головний архітектор

📃Кваліфікаційні вимоги: вища архітектурна освіта,  не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста) за галуззю знань “Архітектура та будівництво”, вільне володіння державною мовою, комп’ютером, стаж роботи організаційної і за фахом у сфері містобудування та архітектури не менше 5 років.

📃Функціональні обов’язки: планування території Херсонської міської територіальної громади, моніторинг стану розроблення та реалізації містобудівної документації, врахування державних інтересів під час розроблення містобудівної документації, контроль за дотриманням положень містобудівної документації на місцевому рівні, підготовка проєктів міських програм за напрямами діяльності, організація розроблення та внесення змін до Комплексного плану та Генеральних планів населених пунктів на території Херсонської міської територіальної громади, іншої містобудівної документації.

✅Посадовий оклад: 7500 грн + надбавка розміром до 50 відсотків окладу + щомісячна премія, розмір якої залежить від особистого вкладу в загальний результат роботи.

☎️ Резюме просимо надсилати на e-mail: [email protected]

Вам також може сподобатися

Херсонська клінічна лікарня ім. Є. Є. Карабелеша отримала нове обладнання
Колектив лікарні ім.О.С. Лучанського віддає своє життя, здоров’я, час і  професійні навички херсонцям

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X